Jesteś tutaj

Wnioski paszportowe w Konsulacie w Limerick!

Konsulat Polski w Limerick informujemy, że w dniu 17 września br. odbędzie się dyżur konsularny, na którym osoby zainteresowane (również dla dzieci) będą mogły złożyć wniosek o paszport.

Dyżur konsularny w Limerick jest pierwszym z serii dyżurów konsularnych w Republice Irlandii i ma na celu przede wszystkim pomóc osobom, które nie mogą/nie są w stanie dojechać do Dublina w celu złożenia wniosku paszportowego.

Konsul będzie przyjmował zainteresowanych w godzinach 10:00-17:00.

UWAGA obowiązują zapisy na spotkanie. W celu zapisania się na spotkanie paszportowe prosimy o kontakt z Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick pod nr telefonu: 061 279104, drogą mailową: polishconsulatelimerick@gmail.com, bądź osobiście w Konsulacie w Limerick, 66 O'Connell Street.

Informujemy również, że w ramach dyżuru, Konsul nie będzie miał możliwości realizacji innych spraw ( prawne/wizowe) niż paszportowe.

Bardzo prosimy o przygotowanie się do spotkania z Konsulem i zapoznanie się z informacjami paszportowymi pod niżej podanym linkiem. W szczególności proszę o zapoznanie się z informacjami o wymaganych dokumentach, zdjęciach, o możliwości wysyłki paszportu pod Państwa adres oraz kosztami paszportu (gotówka).

dublin.msz.gov.pl

Temat na forum

 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

Design Downloaded from free Drupal Themes | free website templates | Free Vector Graphics | Luxury Yachts.