Jesteś tutaj

Dora Gola - premiera najnowszego teledysku

30 października 2016 roku przy okazji odbywającego się w Belltable w Limerick festiwalu filmowego „Richard Harris International Film Festival”, będzie miała miejsce premiera najnowszego teledysku do utworu „I’m Not”, którego autorem jest Dora Gola.

Dora urodziła się w Katowicach, ma 24 lata, a od 9-ciu lat mieszka w Irlandii. Jest absolwentką “Irish World Academy of Music and Dance” na wydziale BA Voice & Dance. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Music Perfrormance na wydziale teatralno-muzycznym w University College Cork.

Dora ostatnio wystąpiła przy okazji tanecznego performansu podczas Kupala Night w Limerick oraz współorganizowała charytatywny koncert Hip Hope Charity w Dolansie.

Wspomniany wcześniej video klip do autorskiego utworu „I’m Not” będzie premierowo wyświetlony jako część „Richard Harris International Film Festival” w Belltable w Limerick o godzinie 3:30 jako jedyny w swojej kategorii muzycznej.

W ten sam wieczór Dora będzie grała prywatny koncert w Savoy Hotel podczas afterparty dla międzynarodowych gości festiwalu takich jak Joe Jackson (pisze dla Rolling Stones i Hot Press Magazine), Jimmy Webb (kompozytor), Fionnula Flanagan (Irlandzka aktorka) i wiele innych osób ze świata filmu.

Utwór „I’m Not” napisany jest przez Dorę, został zaaranżowany i wspólnie nagrany z jazzowym pianista Ryanem Whymanem w Los Angeles w roku 2014 podczas półrocznego pobytu w Los Angeles.

Klip był kręcony w Clarion Hotel Limerick, Killaloe i Mooghaun Woods przez F 1.4 Atelier z Cork przez Krzysztofa Stanca pod okiem reżyserskim Magdaleny Wodzisz - oboje absolwenci Szkoły Filmowej w Warszawie. Gościnnie w klipie wystąpił aktor Zeb Moore.

Utwory Dory Gola można posłuchać pod linkiem https://soundcloud.com/dora-gola

 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

Design Downloaded from free Drupal Themes | free website templates | Free Vector Graphics | Luxury Yachts.